На недавно одржаном такмичењу у Бачкој Паланци кајакаши Обилића били су одлични. УМк 1 на 1.000 метара Лена Недељков била је прва, а у Мк 4 на 500 метара Мина Скајовски је била трећа. Док су Мирна Јованић, Тара Јованић и Мила Јовановић у Мк 4 на 500 метара освојиле бронзу. Јована тролић је првакиња у МК 1 на 1.000 метара, као и у Мк2 на 500 метара, а Лена Скајовски је у Мк2 на 500 метара такође освојила злато. Пионир Саша Бибић био је други у Ц1 на 1.000 метара.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




