На Трећем меморијалном турниру у стоном тенису „Владимир Шишка“, одржаном јуче на СПЕНС-у у Новом Саду, Драгана Вигњевић је освојила прво место и новчану награду, извојевавши победу у шест мечева. Као чланица СТК „Обилић – Алева“ Вигњевићева је наставила серију успеха у појединачној конкуренцији. Турнир има такмичарски значај, јер је бодовни за ранг листу Стонотениског савеза Србије и окупља најбоље стонотенисере и стонотенисерке у сенорској конкуренцији Србије и других земаља. На Меморијалном турниру „Владимир Шишка“ учествовало је 75 такмичара из Србије и региона.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




