ПОСТАВЉЕНА НОВА ПУМПА НА ЗАХТЕВ ГРАЂАНА
Четвртак, 05. децембар 2019.
Фотогалерија садржи 4 фотографије (Фото ЈКП „7. oктобар“)
На захтев грађана, а уз пре свега, сагласност председника општине др Радована Уверића, а потом и одобрења в.д. директорице ЈКП-а „7. oктобар“ Весне Кришанов, радници комуналног су у уторак извршили радове на поставању нове пумпе за артешки бунар у Карађорђевој улици.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине