На недавном Првенству Србије у стоном тенису за кадеткиње, одржаном у Бечеју, наша Јелена Бајић освојила је бронзану медаљу у појединачној конкуренцији, а бронзом се окитила и у дублу са Теодором Миул из Николинаца. Чланица СТК „Обилић – Алева“ Јелена Бајић је, под руководством тренера Предрага Голића, наставила успешан низ у својој клупској каријери. Традиција неговања доброг стоног тениса код нас је вишедеценијска. Новокнежевачки клуб је представљала и Кинга Балинт, која се пласирала на главну таблу.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




