СТОНИ ТЕНИС: БРОНЗА ЗА ЈЕЛЕНУ БАЈИЋ
Уторак, 19. јануар 2021.
На Првенству Војводине, одржаном 17. јануара у Бечеју, Јелена Бајић (чланица СТК „Обилић – Алева“) освојила је, појединачно, бронзану медаљу у конкуренцији млађих кадеткиња. Јелена се окитила бронзом и у дублу са Теодором Миул. Док се Новокнежевчанка Кинга Балинт пласирала међу 16 најбољих, иако је две године млађа од осталих такмичарки.
Наше младе стонотенисерке су на тај начин наставиле свој низ постизања добрих резултата и вишедеценијску традицију клуба, који негује квалитетне играче.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине