У СУБОТУ, 3. ОКТОБРА, ТЕНИСКИ ТУРНИР
Уторак, 29. септембар 2020.
Тениски клуб „Обилић“, у суботу, 3. октобра, са почетком у 9,00 часова, под покровитељством Општине, организује турнир за јуниоре. Турнир ће бити организован на тениском терену, на стадиону ФК „Обилић“.
-Обнављамо турнир за јуниорке и јуниоре старости од осам до 14 година, каже председник клуба Јован Јевтић.-Учествоваће двадесетак девојчица и дечака из нашег клуба и суседне Кањиже. Уз примену свих епидемиолошких мера заштите од вируса корона, турнир је отворен за публику. Желимо да популаризујемо тенис и бављење спортом.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине