НИШКИ „РАДНИЧКИ“ ТРЕНИРАО НА СТАДИОНУ „ОБИЛИЋА“
Петак, 11. септембар 2020.
Фотогалерија садржи 15 фотографија (Фото: Златан Фехимовић)
Данас су на стадиону „Обилића“ тренирали фудбалери „Радничког“ из Ниша, уочи сутрашњег првенственог меча који ће, у оквиру Супер лиге Србије, играти у Сенти против ФК „ТСЦ“ из Бачке Тополе.
Према речима председника Обилића Саше Татића, наш стадион је уступљен фудбалерима из Ниша, који су, предвођени тренером Радославом Батаком, били презадовољни гостопринством и условима за тренинг на новокнежевачком терену.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине