У ТОКУ РЕКОНСТРУКЦИЈА ЗГРАДЕ КАЈАКАШКОГ КЛУБА “ОБИЛИЋ“
Уторак, 08. септембар 2020.
Како сазнајемо од председника Општине др Радована Уверића, прошле недеље су почели радови на реконструкцији зграде Кајакашког клуба „Обилић“ коју финансирају Покрајински секретаријат за спорт и омладину и локална самоуправа. Укупна вредност пројекта је 9,6 милиона динара, а радови су предвиђени у две фазе.
-Откако је зграда саграђена, седамадесетих година прошлог века, никада није реконструисана, каже председник Уверић.- По завршетку радова биће то бољи, лепши и функционалнији објекат у интересу овдашњих спортиста. С обзиром да је кајакашки спорт код нас веома застуљен и има дугу традицију, конкурисали смо за доделу покрајинских средстава. Наша сарадња са Покрајинским секретаријатом за спорт и омладину је веома успешна, тако да смо већ реализовали неколико заједничких пројеката. И у наредном периоду ћемо значајна средства улагати у адаптацију и опремање спортских терена и објеката.
Више фотографија на званичној Фејсбук страници Општине Нови Кнежевац
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине