Због погоршане епидемиолошке ситуације, председник Општине др Радован Уверић апелује на грађане да се одговорно понашају и придржавају свих мера Владе Републике Србије у условима пандемије коронавируса. Обавезно је ношење маски у свим затвореним просторима, та мера није тешка, ни компликована, а даје резултате.Маске штите само ако их сви носимо. Грађанима се упућује молба да држе дистанцу и да се не окупљају, јер је то најнеодговорније понашање и атак на наш здравствени систем.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




