Председница Удружења оболелих од мултипле склерозе Севернобанатског округа Славица Зорић потписала је 27. новембра, у Министарству за рад, запошљавање, борачка и социјална питања, уговор о адаптацији МС куће у Новом Кнежевцу. Уговор је вредан нешто више од 1,7 милиона динара, а пројектом је предвиђена реконструкција крова МС куће, замена врата и прозора, реконструкција електричне инсталације и постављање олука.
-Захављујем се председнику Општине др Радовану Уверићу који нам је, пре неколико месеци, омогућио да у МС кући разговарамо са надлежним министром Зораном Ђорђевићем. Министар је тада обећао помоћ нашем Удружењу. Ми смо конкурисали са пројектно – техничком документацијом, која је уродила плодом, каже Славица Зорић.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




