На 42. Меморијалном турниру „Вилим Харангозо“, одржаном 20. октобра у Суботици, чланица СТК „Обилић – Алева“ Драгана Вигњевић је освојила златну медаљу у конкуренцији сениорки. Вигњевићева се на истом турниру окитила још једним златом, у пару са Анетом Максути, која такође игра за новокнежевачки клуб.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




