ЕМИСИЈА „МОЈА ЛЕПА СРБИЈА“ СНИМАНА У НОВОКНЕЖЕВАЧКОЈ ОПШТИНИ(ВИДЕО)
Понедељак, 19. фебруар 2018.
Аутори култне емисије „Моја лепа Србија“ су у јесен 2017. г. посетили општину Нови Кнежевац, да би седмодневни снимљен материјал емитовали у три емисије на првом програму РТС-а децембра месеца прошле године.
Неки су можда погледали сва три дела, неки можда и не. Овом приликом вам презентујемо цео серијал, у три дела, на линковима испод, а на вама је само да уживате у кадровима направљеним у нашој прелепој општини.
НОВИ КНЕЖЕВАЦ – МОЈА ЛЕПА СРБИЈА I ДЕО
НОВИ КНЕЖЕВАЦ – МОЈА ЛЕПА СРБИЈА II ДЕО
НОВИ КНЕЖЕВАЦ – МОЈА ЛЕПА СРБИЈА III ДЕО
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине