МЕДАЉЕ ЗА ЏУДИСТЕ
Cреда, 03. мај 2017.
Такмичари Џудо клуба „Змај“ из Српског Крстура били су успешни и на Десетом међународном турниру града Панчева, одржаном 29. априла. У Панчеву се надметало 620 учесника из 57 клубова, из седам држава. Златну медаљу је освојио Змајевац Андреј Берчек (20 килограма) у категорији полетараца. У истој категорији Саво Зрим (-34) је освојио бронзу, док је старија пионирка Александра Николичин (40), такође, освојила бронзану медаљу.
Председник клуба и тренер „Змаја“ Рајко Тодоровић је задовољан учинком Српскокрстураца.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине