ЈУНИОРКЕ СТК „ОБИЛИЋ – АЛЕВА“ ТРИЈУМФОВАЛЕ НА ПРВЕНСТВУ СРБИЈЕ
понедељак, 06. фебруара 2017.
На првенству Србије за јуниорке без иједног пораза тријумфовала је екипа СТК „Обилић-Алева“ у следећем саставу: Лупулеску Изабела, Вигњевић Драгана, Кукољ Ђурђина и Миловановић Анђелија.
У групној фази такмичења СТК „Обилић-Алева“ победила је екипе Бачког Градишта и Бечеја, док су девојке у полуфиналу савладале екипу Новог Сада, а у финалу су по други пут победиле екипу из Бечеја.
На крају такмичења Изабела Лупулеску и Драгана Вигњевић остале су непоражене.
Најновије вести
У Рабеу је, на локалитету Сигет Анка (у близини границе Србије, Мађарске и Румунје) у току археолошко ископавање које ће
Данас је у Сегедину одржана затварајућа конференција ПОПАЈ пројекта (Програми физичког васпитања и здраве исхране)
Основна музичка школа је јуче, у дворишту објекта, свечаним концертом обележила Дан школе. Свечаност је започета
Културно уметничко друштво „Банат“ организовало је јуче, у сали позоришта, Седми дечји фестивал фолклора „Мало