Удружење „Спорт за све – Тиса“ било је недавно, у сали Основне школе „Јован Јовановић Змај“ у Новом Кнежевцу, домаћин квалификационог такмичења у баскету (три на три), за предстојећи Куп Војводине.У оквиру радничког спорта Удружење „Тиса“ представља репрезентацију Општине Нови Кнежевац. Учествовале су још три екипе и то из општина: Бечеј, Жабаљ и Србобран. Наши баскеташи су освојили треће место и вероватно ће наступити на Купу Војводине, 4. јуна у Ади. За овдашњу репрезентацију су играли: Ненад Ђурин, Никола Цветковић, Вања Ивошевић и Милован Маодуш.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




