Предвођени председником Душком Тодоровићем и тренером Рајком Тодоровићем чланови Џудо клуба „Змај“ из Српског Крстура (укључујући и секцију из Банатског Аранђелова) данас су на Новогодишњем турниру у Руменци освојили прегршт медаља. Змајеве је представљало 12 такмичара, а освојене су четири златне медаље, шест сребрних и две бронзане. Златом су се окитили: Никола Цветићанин, Лена Ролетић, Стефан Гужвић и Драган Лазић. Сребром: Милица Вранковић, Мате Угри, Небојша Јабланов, Јелена Перић, Уна Новковић и Михајло Милуновић. Док су бронзу освојили Алексеј Тодоровић и Александра Милошевић.
OБАВЕШТЕЊЕ ЗА ГРАЂАНЕ
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
ОПШТИНА НОВИ КНЕЖЕВАЦ
02.06.2026.




