УДРУЖЕЊЕ ЦВЕТИСЛАВ ТИСИЋ ДОНИРАЛО БЕЛУ ТАБЛУ
Понедељак, 04. јун 2018.
Фотогалерија садржи 2 фотографије (Фото: Златан Фехимовић)
ОШ Јован Јовановић Змај је богатија за још једну белу таблу. Ученици 4/1 и 4/2, са својим учитељицама Јеленом Тркљом и Вишњом Колбл ,окупљени у Удружењу Цветислав Тисић, донирали су белу таблу кабинету за историју.
Ученици су за Божић организовали представу „Ја сам мали Ива“ и продајну изложбу колача. Средства која су тада сакупили уложили су у куповину беле табле и тим гестом наставили осавремењивање кабинета наше школе.
Најновије вести
„Обавештава се грађанство да ће се од стране Сектора за ванредне ситуације, Одељења за ванредне ситуације Кикинда
Под покровитељством наше општине јуче су, у центру Новог Кнежевца, одржани 16. Севернобанатски сусрети фолклорног
Данас је на тромеђи Србије, Мађарске и Румуније, код Рабеа, Кибекхаза и Беба Веке, организовано традиционално отварање
Како сазнајемо од председника општине др Радована Уверића у току је уклањање дивљих депонија на територији општине